215. K básni Vrba - K.J. Erben
Autor: František Ženíšek junior
(1877 Vídeň, Rakousko - 1935 Praha)
signováno vpravo dole, ilustrace k básni Vrba od Karla Jaromíra Erbena
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 45 cm, pasparta
Konec dražby: 13.12.2018 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč