287. J. Holub - Párové obrazy Lesní motiv
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1983
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: 38 x 34 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč