287. Japonský tisk na látce
signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 13,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 Kč