59. Výhled do kraje

Autor: Václav Grafnetter
(1899 Bezděkov - 1970 Čelákovice)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1932
Šířka: 34 cm, výška: 48 cm, rámování: 71 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč