195. Zákoutí v Malém Jeníkově
Autor: Emanuel Smolík
(1888 Praha - 1953)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis, rám obsahuje štítek autora
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 80 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč