195. Zákoutí v Malém Jeníkově

Autor: Emanuel Smolík
(1888 Praha - 1953)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis, rám obsahuje štítek autora
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 80 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč