89. Malá Klášterní
Autor: Stanislav Hlavsa
(1880 Praha - 1947 Praha)
Signováno vpravo dole. Rámováno a zaskleno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 77 cm, výška: 56 cm, rámování: 65 x 86 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč