5. Ležící akt
Autor: Robert Jiran
(1975 Hradec Králové)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské razítko a přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 54 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč