Ležící akt

Autor: Robert Jiran
(1975 ?)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorské razítko a přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 74 x 54 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč