Pohled na Ostravu

Autor: Drahomír Tůma
(1907 Přerov - 1987 Havířov)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 186/200 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 57 cm, výška: 27 cm, rámování: 50 x 79 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč