288. Podvodní svět
Šířka: 86 cm, výška: 33 cm, rámování: 39 x 91,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč