52. Most v Bayonne na řece Adour
Autor: Henri Ernest Rioux
(1877 Marseille, Francie - 1944 ?)
signováno vpravo dole, na reversu razítko z pozůstalosti Ing. Dr. Karla Šmirouse, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1925
Šířka: 24 cm, výška: 23 cm, rámování: 48 x 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč