153. Kytice ve džbánu

Autor: Milan Entler
(1948 Vizovice, Zlín)

signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole číslováno 54/100, volný list
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 28 cm, rámování: 39 x 32 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč