Párové grafiky Dívky a holubice

Autor: Karel Langer
(1903 Bruck an der Leitha, Rakousko - 1998 Olomouc)

2 ks konvolut dřevorytů, signováno vpravo dole, datováno v tisku
Technika: dřevoryt, datace: 1985/1986
Šířka: 19 cm, výška: 28 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč