18. Zimní krajina
Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)
signováno vlevo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 73 cm, výška: 55 cm, rámování: 71,5 x 89 cm
Konec dražby: 11.06.2018 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč