321. Zima
Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 64 x 79 cm
Konec dražby: 28.07.2019 17:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč