Dolina

Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)

signováno vpravo dole, paspartováno, zasklenoa rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 79 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč