286. Tání
Autor: Jan Šonský
(1911 Roztoky u Jilemnice - 2001 Roztoky u Jilemnice)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, nerámováno
Technika: křída, datace: 1971
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč