29. Hladík K. ?
nečitelná signatura, olej na plátně, sign PD, 32, Portrét dítěte, 29x36cm, rámováno 46x54cm, poškozeno
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč