29. Ikona - Sv. Mikuláš Myrský
Ruská ikona z první poloviny 19. století, malba na dřevě a zlacení, poškozeno. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NKÚ
Datace: 19. století
Šířka: 26,5 cm, výška: 31,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč