29. Kapesní hodinky tzv. jeptišky

Dvoupláštové zlaté kapesní hodinky tzv. jeptišky, ryzost: 585/1000, prasklina na ciferníku, osvědčení puncovního úřadu přiloženo
Materiál: zlato 585/1000
Váha: 31,30 g
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.03.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč