29. Klapka V. - Kaplička
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 60 x 74 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč