29. Klidný les
Monogramováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 56 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 200 Kč