29. Konzolový stolek

dřevěný konzolový stolek
Datace: 19. století
Výška: 75 cm, hloubka: 41 cm, délka: 86 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč