29. Kultenberg - konvolut 3ks kreseb Českých památek
Signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: perokresba, datace: 1988
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč