2. Kotvící loď
Autor: Alois Kohout
(1891 Praha - 1981 Los Angeles)
Signováno vpravo dole, rámováno v galerijním rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 62 cm, rámování: 79 x 95 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč