Mořský záliv

Autor: Alois Kohout
(1891 Praha - 1981 Los Angeles)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1935
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 84 cm pošk.

Konec dražby: 06.12.2017 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 12 000 Kč