290. Útěk
signováno vpravo dole
Technika: lept
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 33,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč