134. Říční krajina
Autor: Thomas Wade
(1828 Velká Británie - 1891)
Signováno vpravo dole. Rámováno v bohatém blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 94 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 080 Kč