16. Doškový dům
Autor: Wilhelm Schütze
(1840 Německo - 1898)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 38 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč