25. Dívka která šije
Autor: Bertil Wahlberg
(1923 - 1980)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 33 cm, rámování: 89 x 53 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč