291. Horn. - Ovocný trh
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 66 cm, rámování: 83 x 72 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč