14. Torzo

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

signováno a datováno tužkou dole, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1968
Šířka: 14 cm, výška: 16 cm, rámování: 45 x 33,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 19:08 SEČ

Zbývá: 10d 12h 35m 42s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč