312. Po bouři
Autor: Oldřich Lajsek
(1925 Křesetice - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek a razítko
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč