233. Babiččino údolí
Autor: Karel Zápeca
(1893 Luhačovice - 1975 Luhačovice)
signováno a datováno vpravo dole, na zadní straně razítko: "Zápecův výstavní salon u pramene Ottovky" lázně Luhačovice
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 108 cm, výška: 67 cm, rámování: 85 x 126,5 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč