Hodina tance

Autor: Otto Radnický

Signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1920
Šířka: 53 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 69 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč