292. Mostecká věž
signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1988
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 44 x 34 cm
Konec dražby: 07.04.2020 22:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč