116. Zimní pohádka
Autor: Josef Dostalík
(.)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 45 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 59 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč