Cesta krajinou

Autor: Oldřich Slavíček
(1911 Brno - 1975 Brno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1970
Šířka: 75 cm, výška: 53 cm, rámování: 66 x 88 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč