Žně

Autor: Jiří Vazač
(1929 Humpolec - 1989 Pelhřimov)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 21 cm, výška: 16 cm, rámování: 23 x 28 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč