44. Loďky na klidné vodě

Autor: Ippolit Danilovic Majkovski
(1885 Ukrajina - 1963 Belgie)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 68 x 88 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč