44. Loďky na klidné vodě
Autor: Ippolit Danilovic Majkovski
(1885 Ukrajina - 1963 Belgie)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 68 x 88 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč