293. Krajina
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 30 cm, rámování: 57 x 87,5 cm
Stav: silně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč