264. Průhled mezi domy

Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)

vlevo dole autorský tisk, vpravo dole signováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 45 cm, výška: 69 cm, rámování: 85 x 57 cm

Konec dražby: 08.08.2022 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč