Věž

Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)

Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: pošk. 53 x 40 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč