57. Vánoční přání od rodiny Tajovských
Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)
volný list, signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 10,5 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč