70. Věž
Autor: Václav Tajovský
(1922 Poděbrady - 2001 Jihlava)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: pošk. 53 x 40 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč