55. Vesnická krajina s mostem
Autor: Tano Zaccari
(1920 - 1986)
Sognováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 54 x 64,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč