Pohled na vesnici

Autor: Gustav Berlin
(1905 - 1988)

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1964
Šířka: 52 cm, výška: 44 cm, rámování: 63 x 71 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč