47. Žena z močálu
Autor: Cuno Freiherr von Bodenhausen
(1852 - 1931 Polling, Německo)
signováno a datováno vlevo dole Munchen 1883, rámován
Technika: crystoleum, datace: 1883
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 39 x 32,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč