230. Cheb
Autor: Jarmila Lipenská
(1917 Kochánov - 1976 Kochánov)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 40 cm, výška: 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč