122. Dvě hlavy

Autor: Miroslav Černý
(1935 Horní Slivno - 2007 Kolín)

nesignováno, na reversu štítes s jménem autora
Technika: olej na plátně, datace: 1968-70?
Šířka: 81,5 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 69,5 x 85,5 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 13 000 - 18 000 Kč

Konec dražby: 28.07.2019 14:31 SELČ

Zbývá: 4d 4h 58m 41s

Vyvolávací cena: 9 000 Kč